BIOMED-LUBLIN WSiS S.A.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
1 2 3 4 5 6 7
Dla mediów -> Dla mediów -> „BIOMED-LUBLIN” zdobywa klientów w Europie Wschodniej i Azji

„BIOMED-LUBLIN” zdobywa klientów w Europie Wschodniej i Azji

1024x768

„BIOMED-LUBLIN” Wytwórnia Surowic i Szczepionek S.A. z Lublina konsekwentnie rozszerza sieć dystrybucji preparatu Distreptaza na rynkach wschodnich. Produkt dostępny jest już na Ukrainie, Białorusi, jak również w Uzbekistanie, Kirgizji, Tadżykistanie, Mongolii oraz w Kazachstanie. W tym roku lista klientów spółki została poszerzona o Gruzję oraz Azerbejdżan.

Lubelska spółka osiąga sukcesy w dystrybucji i rozwoju sprzedaży produktu leczniczego Distreptaza, dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz znajomości realiów wschodniego rynku farmaceutycznego. W Gruzji, po rejestracji leku, pierwsza partia Distreptazy trafiła wiosną br., z kolei w Azerbejdżanie w październiku sukcesem zakończył się proces rejestracji produkowanego w Lublinie preparatu.

- Sukcesywnie realizujemy strategię ekspansji sprzedaży na rynkach międzynarodowych, podejmując intensywne działania zmierzające do wprowadzenia produktów z naszej oferty na terenie wybranych krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Współpraca z zagranicznymi odbiorcami o ugruntowanej pozycji na rynku umożliwia szeroki rozwój firmy w obszarze rejestracji produktów leczniczych, ich promocji i dystrybucji - mówi Waldemar Sierocki, Prezes Zarządu „BIOMED-LUBLIN” Wytwórni Surowic i Szczepionek S.A. w Lublinie.

Distreptaza stosowana jest przy leczeniu ostrych i przewlekłych zapaleń przydatków, hemoroidów, zmian naciekowych i pooperacyjnych. Preparat stosuje się jako lek samodzielny lub pomocniczy, który swoim działaniem umożliwia lepszy dostęp antybiotyków lub chemioterapeutyków do ogniska zapalnego. Produkt zmniejsza dolegliwości subiektywne i skraca okres leczenia.