BIOMED-LUBLIN WSiS S.A.

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
1 2 3 4 5 6 7
O Firmie -> Z życia Firmy

Z życia Firmy


VI Zamojskie Spotkanie Hematologiczne

W dniu 23 października 2015r. uczestniczyliśmy w kolejnym niezwykle ważnym spotkaniu na scenie polskiej hematologii.
Nasz udział został zaakcentowany poprzez; prezentację na własnym stanowisku informacyjnym, przekazanie wszystkim uczestnikom konferencji naszych materiałów dotyczących leków Nanogy 5% i Fortalbia.
Konferencja okazała się sukcesem na wielu płaszczyznach o czym świadczyła wysoka frekwencja - ponad 200 osób.XXVI Zjazd Polskiego Towarzystwa Hematologów i Transplantologów

23 - 26 Września 2015 r, w Zamościu po raz kolejny spotkali się specjaliści z zakresu Hematologii i Transplantologii. W licznym gronie uczestników (około 200) byli także przedstawiciele Biomedu Lublin. Na swoim stanowisku promowaliśmy nasze produkty , ale przede wszystkim przedstawialiśmy nasze nowości z dziedziny preparatów krwiopochodnych tj.NANOGY i FORTALBIA.

Ogólnopolska konferencja Naukowo - Szkoleniowa

W dnia 4 - 5 września 2015r. mieliśmy okazję prezentować nasze produkty na ogólnopolskiej konferencji dla lekarzy, pielęgniarek i położnych w Bydgoszczy.
Tematem spotkania były problemy hematologiczne okresu noworodkowego i dziecięcego. Temat wzbudził niezwykle spore zainteresowanie w środowisku medycznym. Na konferencję dotarło ponad 300 uczestników z całej Polski.

XXXIII dni Farmacji Szpitalnej

W dniach 24 - 27 maja 2015 r.  odbyły się w Wiśle już 33 z rzędu Dni Farmacji Szpitalnej. Na konferencję zjechało się z całej Polski ponad 150 osób. Firma Biomed z dumą prezentowała swoje produkty na swoim stanowisku.

10-lecie Polskiej Grupy Szpiczakowej

alt

W dniach 21-23 Maja 2015 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Jubileuszowym spotkaniu Polskiej Grupy Szpiczakowej w Lublinie, któremu to towarzyszła konferencja pro-zdrowotna.
Nasze stanowisko cieszyło się sporym zainteresowaniem głownie za sprawą nowych produktów
NANOGY 5% jak i FORTALBIA 200mg/ml.

I Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Zakażenia W Hematologii i Transpantologii 7-9 maja 2015 Kazimierz Dolny alt
Po raz pierwszy mieliśmy okazję i przyjemność zaprezentować nasze najnowe produkty NANOGY i FORTALBIA  na konferencji międzynarodowej w Kazimierzu Dolnym.
Konferencja zgromadziła duże grono specjalistów z Polski i wielu innych krajów ,co dało możliwość do wymiany doświadczeń w zakresie nowatorskich rozwiązań medycznych.

Praktyka Hematologiczna

W dniach 24 -25 Kwietnia 2015 w Warszawie miała miejsce Konferencja Praktyka Hematologicznaalt
Firma nasza miała okazję uczestniczyć w obradach  na których  uczestniczyło ponad 200 uczestników- specjalistów z kraju i zagranicy.
Mieliśmy okazję zaprezentować nasz najnowszy produkt NANOGY 5%